O nas

 
 

O nas

 
 
Nasza firma od wielu lat funkcjonuje w branży produkcji garaży, bram garażowych, bram segmentowych, hal, wiat i schowków.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasze produkty jak i usługi stoją na bardzo wysokim poziomie. Zadowolenie naszych Klientów mobilizuje nas do dalszej pracy i rozwijania naszego asortymentu.

Idąc z biegiem czasu w naszej ofercie pojawiają się coraz to nowsze propozycje nie tylko pod względem kolorystycznym (blachy drewnopodobne: złoty dąb jasny i ciemny, orzech i inne) ale również konstrukcyjnym (wiaty, hale, schowki, projekty indywidualne) jak i technologicznym (garaże, konstrukcje ocieplane z poszyciem z płyty warstwowej PiR oraz z rdzeniem styropianowym).

Chcemy aby nasi odbiorcy kojarzyli nas jako firmę z wieloletnim doświadczeniem ale również ciągle rozwijającą się i wychodzącą na przeciw oczekiwaniom Klientów.


Dlaczego wybrać nasze garaże?
Dzięki zastosowaniu kolorystyki drewnopodobnej oraz szerokiemu wzorowi blachy przypominającemu deskę, nasze garaże w sposób efektywny jak i efektowny komponują się z naszym otoczeniem. Dodatkowym aspektem wizualnym są okucia wykończeniowe, które nadają garażowi dodatkowego efektu wizualnego jak i stosowana technologia pozwalająca zminimalizować w naszych konstrukcjach efekt kondensacji poprzez stosowanie filcu anty-kondensacyjnego przeciw skraplaniu wody jak i poszycia z płaty warstwowej.

Referencje i opiniePomoc
Nasi pracownicy zapewnią Państwu pomoc na każdym etapie wyboru garażu jak i również doradzą jak przygotować podłoże pod jego montaż.

Skontaktuj się z namiW przypadku pytań wszystkich szczegółowych informacji udzielimy Państwu telefonicznie.

-------------
MODERN-GARAGE S.C.
Telefon (+48) 665 085 477 – Robert (hale, garaże, wiaty)
Telefon (+48) 794 421 442 – Łukasz (hale, garaże, wiaty)
Telefon (+48) 786 207 760 – Jakub (hale, wiaty)

email: info@modern-garage.pl

 
 
 
 
 
 
© 2023 MODERN-GARAGE - Wszystkie prawa zastrzeżone
strony www