Producent wiat garażowych i hal - Limanowa - Małopolska

 
 
Firma modern-garage.pl jest to czołowy producent wiat garażowych i hal. Zapraszamy do zapoznania się z galerią na stronie, w której można zobaczyć końcowy efekt naszych prac.
Wiata garażowa jest idealnym rozwiązaniem dla sytuacji, które uniemożliwiają wzniesienie garażu takie jak:
  • Małego budżetu
  • Małej działki
Wznoszone wiaty garażowe charakteryzują się mocną konstrukcją, która daje gwarancje ochroni dla auto przed czynnikami atmosferycznymi na długie lata.
Każdy producent wiat garażowych wie, iż najważniejsze jest to, aby spełnić oczekiwania klienta. Dlatego każdy projekt jest starannie wykonywany, aby jak najlepiej dopasować do potrzeb klienta. Ważna jest też dla nas estetyka, dzięki czemu garaż idealnie komponuje się z resztą posesji i jest jej prawdziwą ozdobą. W naszej ofercie można znaleźć zarówno wiaty garażowe wolnostojące, jak i przylegające do ściany budynku.
Nie jest to jednak jedynak jedyna nasza specjalizacja. Poza garażami blaszanymi nasza oferta obejmuje również hale i wiaty blaszane.
Jako doświadczony producent hal i wiat dbamy o najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług co poskutkowało nieposzlakowaną opinię u naszych klientów.
Nasze wiaty i hale garażowe są wykonane tak, aby przetrwały lata w świetnym stanie. Przystosowane do przechowywania maszyn rolniczych, samochodów osobowych i innych maszyn czy urządzeń.
Decydując się na produkty firmy modern-garage.pl, gwarantujemy otrzymanie najwyższej jakości usług, a wyroby, które będą Państwu służyć przez lata.
Zapraszamy do kontaktu Klientów z Małopolski, Mazowieckie, Wielkopolski, a najbardziej z naszego Limanowa!

Małopolska, mazowieckie, wielopolskie – to tutaj działamy

modern-garage.pl to czołowy producent wiat i hal
Klientom jest zapewniany transport i montaż produktów na terenie Małopolski, Mazowsza i Wielkopolski. Jesteśmy czołowym producentem hal, wiat i garaży blaszanych.
Metalowe garaże, wiaty i hale swoją popularność zawdzięczają temu, że są bardzo funkcjonalne i można je wykorzystywać w różnych celach.
Jako doświadczony producent garaży blaszanych wiemy wszystko o tych konstrukcjach oraz możliwościach ich praktycznego wykorzystania, a także wkomponowania ich w otoczenie nadając estetycznego wyglądu. Taka konstrukcja świetnie nadaje się do przechowywania samochodu, narzędzi rolniczych i ogrodniczych.
Jako producent hal przykładamy dużą wagę do każdego wyprodukowanego wyrobu. Nasz zespół składający się z wykwalifikowanych i doświadczonych montażystów daje gwarancje bezawaryjnej hali na lata.
Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą blaszanych hal, wystarczy kontakt z nami, a garaż pojawi się w ciągu 2 tygodni od zamówienia.
Pragniemy tylko wspomnieć, że jako producent wiat cieszymy się dużym zainteresowaniem właśnie tymi konstrukcjami wielu Klientów na terenie Małopolski, Mazowsza i Wielkopolski.
Nasi specjaliści chętnie pomogą Państwu w wyborze odpowiedniego projektu, aby w pełni zadowolić państwa, a także nasi montażyści zapewnią sprawny i solidny montaż konstrukcji
Nie pozostaje nic innego jak zachęcić Państwa do kontaktu z nami.
Zapraszamy do kontaktu!

W przypadku pytań wszystkich szczegółowych informacji udzielimy Państwu telefonicznie.

-------------
MODERN-GARAGE S.C.
Telefon (+48) 665 085 477 – Robert (garaże, wiaty)
Telefon (+48) 794 421 442 – Łukasz (garaże, wiaty)
Telefon (+48) 577 821 685 – Anna (garaże, wiaty)
Telefon (+48) 786 207 760 – Jakub (hale, wiaty)

email: info@modern-garage.pl

 
 
 
 
 
© 2021 MODERN-GARAGE s.c. - Wszystkie prawa zastrzeżone
strony www