Aby pomóc Państwu w przygotowaniu placu pod garaż lub inny produkt, stworzyliśmy niewielki poradnik jak krok po kroku wykonać wszystkie prace, na co szczególnie zwrócić uwagę, jaki wybrać rodzaj podłoża oraz jak dokonać prawidłowych pomiarów.
 
Przygotowanie podłoża
Aby montaże garażu przebiegły szybko i bezproblemowo w gestii Klienta jest przygotowanie podłoża.
Najważniejsze aby teren był wyrównany i wypoziomowany.

Każdy garaż po zmontowaniu należy odpowiednio utwierdzić do podłoża.
Ta czynność również pozostaje w gestii Klienta. Oczywiście podczas zamawiania garażu istnieje możliwość zamówienia usługi montażu wraz z kotwiczeniem. Zapewni to Państwu spokój i pewność, że garaż jest solidnie przytwierdzony do podłoże i nie są mu straszne żadne wichury.
Kotwiczenie jest usługą dodatkowo płatną.


Obliczenia
Gdy dokonamy zakupu garażu i będziemy znać jego dokładne wymiary możemy przystąpić do wytyczenia pod niego placu. Aby być pewnym że nasze podłoże jest odpowiednich rozmiarów należy obliczyć długość przekątnych. Należy wciągnąć pierwiastek z potęgi boków a i b.

P = √ a2 + b2

Dla przykładu.:
bok a = 4 m
bok b = 3 m
P = √16 + 9 -> √25 = 5 więc nasza przekątna P = 5
Oczywiście obie przekątne muszą być takie same! 
Rodzaj podłoża

1. WYLEWKA
Najlepszym rozwiązaniem jest wykonanie na całej powierzchni wylewki betonowej grubości 20 cm, wzmacniając ją dodatkowo siatką zbrojeniową. Wylewka powinna być szersza o +/- 20 cm w stosunku do garażu oraz mieć zachowaną przekątną. Poszerzenie wylewki pozwoli solidnie utwierdzić garaż do podłoża. Dodatkową zaletą wylewki na całej powierzchni jest utrzymanie naszego garażu w czystości.

2. FUNDAMENT
Kolejnym równie dobrym rozwiązaniem jest zrobienie samych fundamentów szerokości 20 cm.

3. BLOCZKI BETONOWE
Jeśli jednak nie chcemy korzystać z powyższych rozwiązań, pod przygotowania podłoża możemy użyć bloczków betonowych, które musimy rozmieścić w najważniejszych punktach tj. na rogach i środku każdej ściany. Należy pamiętać o odpowiednim wypoziomowaniu wszystkich bloczków.

4. KOSTKA BRUKOWA
Ostatnim rozwiązaniem jest jest postawienie garażu na kostce brukowej:
Uwaga: nie kotwiczymy do kostki brukowej i płyt chodnikowych.
Jest to proste rozwiązanie, jednak odradzamy Państwu tego typu podłoże. Można jednak wyciągnąć kostkę i zrobić np. stopy betonowe/wstawić bloczki betonowe do których garaż będzie zakotwiczony, lub wykonać fundament a następnie środek wyłożyć kostką brukową.Więcej informacji uzyskają Państwo kontaktując się z nami
telefonicznie +48 577 821 685 lub +48 794 421 442 lub na info@modern-garage.pl, zamowienia@modern-garage.pl
 
 
 

Producent garaży blaszanych, hal i wiat garażowych - Limanowa, Małopolska, mazowieckie, wielkopolskie

modern-garage to... producent garaży? Producent wiat? Producent hal? Dokładnie! Wszystko znajdą Państwo właśnie tutaj. Profesjonalizm, wysoka jakość, estetyka i gwarancja zadowoleni naszych klientów to są wyznawane przez naszą firmę wartości.
Zapewniamy naszym Klientom transport na terenie Małopolski, Mazowsza, Wielkopolski...całego kraju! Oferujemy montaż produktów przeprowadzony przez naszych wykwalifikowanych montażystów. Jesteśmy czołowym producentem hal, wiat i garaży blaszanych. Istniejemy na rynku już dobre kilka lat dzięki czemu zdobyliśmy niezbędne doświadczenie w tej branży. Zadowolenie naszych klientów to nasz priorytet.
Jako doświadczony producent garaży blaszanych wiemy wszystko od ich praktycznego wykorzystania zaczynający na estetycznym wkomponowania ich w otoczenie kończąc. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą wystarczy kontakt z nami, a garaż pojawi się u państwa najszybciej jak to tylko możliwe.
Jako producent hal przykładamy dużą wagę do każdej wzniesionej przez nas konstrukcji. Nasz zespół składający się z wykwalifikowanych i doświadczonych montażystów daje gwarancje bezawaryjnej hali na lata.
Pragniemy tylko wspomnieć, że jako producent wiat cieszymy się dużym zainteresowaniem właśnie tymi konstrukcjami wielu Klientów na terenie Małopolski, Mazowsza i Wielkopolski.
Nasi specjaliści chętnie pomogą Państwu w wyborze odpowiedniego projektu, aby w pełni zadowolić państwa, a także nasi montażyści zapewnią sprawny i solidny montaż konstrukcji. Przyjmujemy zamówienia na wykonanie garaży blaszanych, bram garażowych, hal, wiat garażowych oraz innych konstrukcji.
Nie pozostaje nic innego jak zachęcić Państwa do kontaktu z nami.
Zapraszamy do kontaktu!
Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i pomożemy w wyborze odpowiedniego produktu. Więcej informacji uzyskają Państwo kontaktując się z nami
telefonicznie:
+48 577 821 685
+48 794 421 442

lub droga mailową: info@modern-garage.pl, zamowienia@modern-garage.pl
MODERN-GARAGE s.c
ul. Rzeczna 1A, 34-600 Limanowa

Producent garaży blaszanych, hal i wiat garażowych - Limanowa, Małopolska, mazowieckie, wielkopolskie

Nasza firma jako czołowy producent garaży blaszanych zapewniamy państwu pełen pakiet usług montażowych i transportowych owej konstrukcji. Dbamy o to, aby nasze konstrukcje cechowały się najwyższą jakością, dlatego do produkcji stosujemy najlepsze materiały. Najlepszy producent garaży to właśnie my, modern-garage.pl. Zapraszamy do kontaktu z nami, a przekonają się Państwo o tym osobiście.
Producent wiat garażowych, hal i garaży blaszanych jakim jest modern-garage.pl jest wyposażony w zespół doświadczonych ludzi, pomogą w doborze projektu, a następnie go zrealizują. Wszystko po to, aby klient był zadowolony z usług.

Garaże z blachy drewnopodobnej

Absolutnym hitem ostatnich lat który cieszy się dużym zainteresowaniem wielu naszych klientów są nowoczesne garaże z blachy drewnopodobnej.
To rozwiązanie jest Gwarancją świetnego wyglądu i wytrzymałość na lata. Nie tylko nowoczesny design, ale i jakość stawianej konstrukcji jest dla nas niezwykle istotna.
Wykonujemy garaże z blachy drewnopodobnej w odcieniach:
  • złoty dąb
  • jasny i ciemny,
  • Orzech
  • i inne
Wszystko po to, aby trafić w gusta każdemu naszemu klientowi.
Zapewniamy transport do każdego zakątka w Polsce, a także profesjonalny montaż na miejscu przez naszych doświadczonych montażystów.
Postaw na profesjonalizm naszej firmy i skorzystaj z bogatej oferty wyposażonej w garaże z blachy drewnopodobnej, a zyskasz piękną konstrukcje, która nie straci uroku na lata.
 
 
© 2020 MODERN-GARAGE s.c. - Wszystkie prawa zastrzeżone
strony www