BESTSELLER jednostanowiskowy drewnopodobny 5x5 m

 
 
BESTSELLER - jednostanowiskowy drewnopodobny 5x5 m
 

Poniżej wycena prezentowanego na zdjęciu garażu:

- garaż drewnopodobny - jednostanowiskowy, wymiaru 5,00 m x 5,00 m wysokość ściany 2,13 m, zadaszenie: blachodachówka, brama uchylna szt. 1, drzwi szt.1

Cena wraz z dostawą, montażem, kotwieniem i obróbkami blacharskimi: 8.500,00 zł brutto.

Nasze produkty wyróżnia na tle konkurencji zastosowany materiał wysokiej jakości jak i wykonanie na najwyższym poziomie.

Dodatkowe opcje:
okno szt. 1 – 300,00 zł brutto
brama segmentowa – wg ustaleń
automat do bramy szt.1 – 900,00 zł brutto
filc przeciw skraplaniu wody; komplet – 500,00 zł brutto
rynny; komplet – 800,00 zł brutto

Po stronie Zamawiającego: przygotowanie terenu pod montaż garażu, wykonanie mocowania konstrukcji.

Informujemy, iż cena każdej prezentowanej w galerii konstrukcji czy też dowolnej konstrukcji którą wykonujemy wg preferencji i potrzeb Klienta uzależniona jest od rozmiaru, zastosowanych materiałów, poszycia ścian, okładziny dachu i innych opcji dodatkowych takich jak: okna, drzwi, brama segmentowa, automat do bramy, rynny, filc antykondensacyjny i inne które mamy w swojej ofercie.

W celu otrzymania oferty na interesujący Państwa produkt wg dowolnej konfiguracji i potrzeb; „szytego na miarę” prosimy o wiadomość, komentarz, email, telefon.
Wycena jest bezpłatna i natychmiastowa.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Służymy pomocą i doradztwem.

Zapraszamy do kontaktu.
Nasza jakość – Twoja radość
▪️▪️▪️
MODERN-GARAGE S.C.
Telefon (+48) 577 821 685
Telefon (+48) 794 421 442
strona: www.modern-garage.pl
email: info@modern-garage.pl
 
 
 
 

Producent garaży blaszanych, hal i wiat garażowych - Limanowa, Małopolska, mazowieckie, wielkopolskie

modern-garage to... producent garaży? Producent wiat? Producent hal? Dokładnie! Wszystko znajdą Państwo właśnie tutaj. Profesjonalizm, wysoka jakość, estetyka i gwarancja zadowoleni naszych klientów to są wyznawane przez naszą firmę wartości.
Zapewniamy naszym Klientom transport na terenie Małopolski, Mazowsza, Wielkopolski...całego kraju! Oferujemy montaż produktów przeprowadzony przez naszych wykwalifikowanych montażystów. Jesteśmy czołowym producentem hal, wiat i garaży blaszanych. Istniejemy na rynku już dobre kilka lat dzięki czemu zdobyliśmy niezbędne doświadczenie w tej branży. Zadowolenie naszych klientów to nasz priorytet.
Jako doświadczony producent garaży blaszanych wiemy wszystko od ich praktycznego wykorzystania zaczynający na estetycznym wkomponowania ich w otoczenie kończąc. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą wystarczy kontakt z nami, a garaż pojawi się u państwa najszybciej jak to tylko możliwe.
Jako producent hal przykładamy dużą wagę do każdej wzniesionej przez nas konstrukcji. Nasz zespół składający się z wykwalifikowanych i doświadczonych montażystów daje gwarancje bezawaryjnej hali na lata.
Pragniemy tylko wspomnieć, że jako producent wiat cieszymy się dużym zainteresowaniem właśnie tymi konstrukcjami wielu Klientów na terenie Małopolski, Mazowsza i Wielkopolski.
Nasi specjaliści chętnie pomogą Państwu w wyborze odpowiedniego projektu, aby w pełni zadowolić państwa, a także nasi montażyści zapewnią sprawny i solidny montaż konstrukcji. Przyjmujemy zamówienia na wykonanie garaży blaszanych, bram garażowych, hal, wiat garażowych oraz innych konstrukcji.
Nie pozostaje nic innego jak zachęcić Państwa do kontaktu z nami.
Zapraszamy do kontaktu!
Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i pomożemy w wyborze odpowiedniego produktu. Więcej informacji uzyskają Państwo kontaktując się z nami
telefonicznie:
+48 577 821 685
+48 794 421 442

lub droga mailową: info@modern-garage.pl, zamowienia@modern-garage.pl
MODERN-GARAGE s.c
ul. Rzeczna 1A, 34-600 Limanowa

Producent garaży blaszanych, hal i wiat garażowych - Limanowa, Małopolska, mazowieckie, wielkopolskie

Nasza firma jako czołowy producent garaży blaszanych zapewniamy państwu pełen pakiet usług montażowych i transportowych owej konstrukcji. Dbamy o to, aby nasze konstrukcje cechowały się najwyższą jakością, dlatego do produkcji stosujemy najlepsze materiały. Najlepszy producent garaży to właśnie my, modern-garage.pl. Zapraszamy do kontaktu z nami, a przekonają się Państwo o tym osobiście.
Producent wiat garażowych, hal i garaży blaszanych jakim jest modern-garage.pl jest wyposażony w zespół doświadczonych ludzi, pomogą w doborze projektu, a następnie go zrealizują. Wszystko po to, aby klient był zadowolony z usług.

Garaże z blachy drewnopodobnej

Absolutnym hitem ostatnich lat który cieszy się dużym zainteresowaniem wielu naszych klientów są nowoczesne garaże z blachy drewnopodobnej.
To rozwiązanie jest Gwarancją świetnego wyglądu i wytrzymałość na lata. Nie tylko nowoczesny design, ale i jakość stawianej konstrukcji jest dla nas niezwykle istotna.
Wykonujemy garaże z blachy drewnopodobnej w odcieniach:
  • złoty dąb
  • jasny i ciemny,
  • Orzech
  • i inne
Wszystko po to, aby trafić w gusta każdemu naszemu klientowi.
Zapewniamy transport do każdego zakątka w Polsce, a także profesjonalny montaż na miejscu przez naszych doświadczonych montażystów.
Postaw na profesjonalizm naszej firmy i skorzystaj z bogatej oferty wyposażonej w garaże z blachy drewnopodobnej, a zyskasz piękną konstrukcje, która nie straci uroku na lata.
 
 
© 2020 MODERN-GARAGE s.c. - Wszystkie prawa zastrzeżone
strony www